האמונה בדרום

טילים אינספור על הדרום, בלוני הצתות ו.. "הפסקת אש". הדרום סובל שנים וכולם שותקים.. מחאה קטנה פה ושם וממשיכים הלאה. כאילו מדובר באזרחים סוג ב' שחייהם חלילה שווים פחות.

תגיות: עזה והדרום,

האמונה בדרום

מאת: הרב יצחק זאגא, יו"ר מפלגת האמונה, haemuna.org.il

טילים אינספור על הדרום, בלוני הצתות, ו.. "הפסקת אש". הדרום סובל שנים, וכולם שותקים. מחאה קטנה פה או שם וממשיכים הלאה. כאילו מדובר באזרחים סוג ב' שחייהם חלילה שווים פחות.

אנחנו לא אנשים של גימיקים. הפגנה בירושלים או באחת הערים ושלום.. הבענו את מחאתנו והלכנו הביתה.. צחוק מעבודה. כדי לשנות את האי שוויון האיום והנורא הזה, הבלתי מוסרי הזה, צריך לצאת למאבק אמיתי יסודי ומתמשך עד להשגת התוצאה, עד ליישור העיוות הזה.

נסו לדמיין איך מרגיש אזרח שחי בדרום הארץ. הוא יודע היטב. דמו פחות אדום משל התל אביבים. בתחילה היו מחאות, אנשים התנגדו לזלזול הנורא הזה. אבל אט אט עם השנים המחאה דעכה, ובאה במקומה ההשלמה המיואשת. הדרום מוזנח וזהו.

שמעתי תושבת שדרות שאומרת, כי אלה החיים ואין מה לעשות. כך הם החיים במדינה שלנו. יאוש מוחלט. אין שום צידוק מוסרי לממשלה שמייצרת אזרחים מיואשים וכפופי ראש.

מה היאוש הזה עושה לילדים של האשה הזאת, שבוודאי חיים בצל תחושות היאוש שלה. מה זה עושה להסתכלותם על החיים, לשאיפותיהם, לרצון שלהם לשרת את המדינה, לאמון שלהם בעצמם. פשוט קטסטרופה. האם אנו חיים באירופה של לפני 80 שנה או במדינת ישראל המתחדשת. שאזרח ישראלי יסתובב עם תחושות של יהודי גלותי משועבד וחסר תקווה?! זה נראה לכם שפוי??

מפלגת האמונה יוצאת למאבק על הדרום!

נגד הזלזול בחיי הישראלים בדרום. נגד היאוש. נגד ההזנחה הממשלתית. בעד הכרעה מוחלטת בעזה. בעד השבת הכבוד הלאומי והבטחון האישי. בעד פיתוח אמיתי של הדרום.

זה לא יגמר ביום אחד. אבל בסופו של דבר, האי שוויון החולשתי והבלתי מוסרי הזה, שבין הדרום למרכז – ייגמר.

הצטרפו אלינו! עם האמונה – הכל יראה אחרת!

האמונה והתמיכה שלכם תיתן את הכח לשנות!

מעוניינים לתרום? 

שלחו הודעה לטלפון מספר – 0585-216-216