לאן נעלמה ארץ ישראל השלימה?

לאן נעלם חזון ארץ ישראל השלימה? בלי שנשים לב זזה הכנסת כולה שמאלה. מי שאומר שצריך לחסל מחבלים - גם אם הוא תומך במתן אוטונומיה לערבים והשארת שלטון החמס בעזה - נחשב היום ל"ימין קיצוני". זוהי ממשלת שמאל שמשווקת יח"צנית כממשלת ימין..


לאן נעלמה ארץ ישראל השלימה?

מאת: הרב יצחק זאגא, יו"ר מפלגת האמונה, haemuna.org.il

לאן נעלם חזון ארץ ישראל השלימה? בלי שנשים לב זזה הכנסת כולה שמאלה. מי שאומר שצריך לחסל מחבלים - גם אם הוא תומך במתן אוטונומיה לערבים והשארת שלטון החמס בעזה - נחשב היום ל"ימין קיצוני". זוהי ממשלת שמאל שמשווקת יח"צנית כממשלת ימין..

אין סוף להתחכמויות היח"צניות של השמאל הישראלי. אינטרסים של פוליטיקאים קטנים ואנשי תקשורת שמאלנים, הביאו לשיתוף פעולה ביצירת המרמה היח"צנית של הצגת אנשי שמאל כאנשי ימין. אז בואו נשים את הדברים על השולחן כפי שהם באמת!

עמדתו הרשמית של ראש ממשלת הליכוד היא בעד מדינה לערבים. מישהו חולק על כך?

יו"ר הבית היהודי לשעבר, דוגל במתן אוטונומיה לערבים. עמדה זו בוטאה על ידו שוב ושוב לאורך שנים. לאיש בבית היהודי ותומכיו זה לא הפריע. איש בבית היהודי במשך השנים, לא יצא נגדו בענין זה [כמו גם בענין הלהט"ב והרפורמים, ומה לא..].

למעשה, אם מתבוננים לעומק מצבנו האידיאולוגי בכנסת, הויכוח הוא בין הליכוד של נתניהו שלקח שמאלה, לבין הליכוד של קמפ דיויד, שיוצג בשנים האחרונות על ידי הבית היהודי. זהו המצב העגום של הימין בישראל. במילים אחרות – אין ימין!!!

העובדה היותר קשה לעיכול היא, שהסכם קמפ דיויד שכל כך נאבקנו בו - עם רעיונות האוטונומיה שהרב צבי יהודה קוק יצא נגדם באש וגפרית וראה בהם החלשה של ריבונותנו על הארץ - הפך באופן אבסורדי לאג'נדה של "הימין הקיצוני"! פשוט לא יאמן.

בחולשת ממשלת השמאל של הליכוד על גווניו השונים, המוצגת בעליבות נוראה בתור ממשלת "כאילו ימין", כשאחד מהם מכריז הכרזה כל כך פשוטה ומתבקשת, שיש לחסל מחבל שחדר לישראל, הוא נתפס בעיניהם ומוצג בתקשורת כ"ימין קיצוני". כמה עלוב..

אף אחד!!! מהם אינו ימין אמיתי. אף אחד מהם אינו מדבר על החלת ריבונות כוללת. וימינם ימין שקר. ממש כך.

קחו לדוגמא את המלל הרב של הבית היהודי בדבר ריבונות בארבע השנים האחרונות. הרי זו בדיה יח"צנית. יו"ר הבית היהודי לשעבר וויתר על עזה, בית לחם ועוד חלקי ארץ ישראל שבשליטת רשות הטרור. כשהם דיברו על ריבונות הם דיברו על גושי התיישבות יהודית בלבד. למעשה הם קיבלו והשלימו עם מדינה ערבית בעזה. אימצו לחלוטין את עקרונות האוטונומיה של הליכוד לשעבר.. וכמובן שאינם מעוניינים לשוב לגוש קטיף..

אם היה יוצא הרב צבי יהודה הכהן קוק מקברו, היה קורא לכולם להתרחק מהם ככל האפשר. הלא כך עשה בעת שהמפד"ל חבר לממשלת רבין הראשונה שדגלה כבר אז במסירת חלקים מהארץ לידי נכרים. אז הגיב הרב צבי יהודה בכרוז, המפורסם בספרו 'להלכות ציבור', כרוז נב' –

"כולם כולם כולם כולם כולם פורשים בשאט נפש ובזועה מן היצור הזה, בניוולו - המכונה עוד "מפד"ל".

זו היתה תגובתו הכל כך חריפה. ואילו היום אנשים הרואים את עצמם כהולכים בדרכו של הרב צבי יהודה, תומכים באופן בלתי נתפס בבית היהודי, גם כשעמד בראשו מי שדגל בהשארת מדינת עזה והרשות ברמאללה, על עמדן.

רק מפלגת האמונה תשיב את חזון ארץ ישראל השלימה.

מפלגת האמונה דוגלת בתורת הרב קוק ההולכת בדרכו של הרמב"ן שנפסקה להלכה, על פיה יש איסור תורה לוותר אפילו על גרגר מאדמת ארץ ישראל לרבות ומבלי לפגוע בכלליות האמור, ערי הקודש - עזה, יריחו, חברון, בית לחם ושכם ת"ו.

הרי ברור לכולנו, שמבלי לכבוש את עזה מחדש, בלי לנקות אותה מהטרור המטורף ששולט בה, לא יהיה שקט בישראל. בלי לנקות את הארץ מכמויות הנשק האדירות המוחזקות בידי הערבים, תמשיך התקוה הערבית לחיסול ישראל לעודד מחבלים לבצע פיגועים. אין שום פתרון שישיב את עם ישראל גם לארצו וגם לשלוותו אלא דרך הריבונות הישראלית בכל רחבי ארץ ישראל.

אנו נעשה בעזרת השם הכל, לשמירת והרחבת ריבונותנו המוחלטת על ארץ ישראל כולה ללא שום פשרות. ימין אמיתי אמוני ונאמן לארץ ישראל השלימה - זה אך ורק מפלגת האמונה. רק האמונה לא תתפשר אפילו על גרגר מאדמת ארץ ישראל. רק האמונה תיאבק להחלת ריבונות ישראלית מליאה ומוחלטת בכל חלקי ארץ ישראל לרבות עזה, יריחו ויהודה ושומרון. רק האמונה תחדש את חזון ארץ ישראל השלימה ותביא לתנופת בניה בכל הארץ כולה.

חוזרים לנחלת אבותינו, ובכלל זה לקבר יוסף, לגוש קטיף, לצפון השומרון, ולכל ארץ ישראל כולה.

קראו את תכנית האמונה לשלום, המוצגת באתר המפלגה.

עם האמונה – הכל יראה אחרת!

  

מעוניינים לתרום?

שלחו הודעה לטלפון מספר – 0585-216-216